Fen Lisesi

Sevgili Fen Liseliler, 

Bu ayki yemeğimizde sizlere bir sürprizimiz var. Yemek öncesinde, Can Özler FL70'in patchwork tablolarından oluşan sergiyi İlknur Gürcan FL90'ın resim atölyesinde görme fırsatımız olacak. Sergiden sonra yine aynı binadaki Mekan Restoran'a geçeceğiz.

  • mekan1
  • mekan2
  • sardunya-1
  • sardunya-2

Lütfen rezervasyon yaptırınız:

Fonzip:   https://fonzip.com/afld/etkinlikler/ocak18  ya da AFLD Sekreteri İnci Biçer, Tel: (312)-284-6400, e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ayrıntılar...

 
 Image result for fige restaurant
 

Sevgili Fen Liseliler,

27 Aralık'ta Fige Restoran’da Ankara Son Çarşamba yemeğinde hep beraber 2017’ye "hoşça kal", 2018’e ‘hoş geldin’ diyeceğiz.

Sevgilerimizle,

AFLD
 
Lütfen rezervasyon yaptırınız.

Ayrıntılar....

Ankara Fen Liseliler Derneğine (AFLD) yapacağınız aidat, bağış ödemelerini veya etkinlik kayıtlarını Fonzip üye, aidat ve bağış yönetim programı üzerinden yapabilirsiniz. Veri güvenliği Fonzip tarafından garanti edilmektedir.

Bu sayfadan AFLD'ye yapılan aidat, bağış ve etkinlik ücreti ödemeleri iade edilmez. Ödenen miktarın AFLD Sekreterliği ile irtibata geçilerek belirlenmiş bir rakam veya yıllık sabit aidat ödemesi olduğu kabul edilir. Ancak etkinlik rezervasyonunun haklı iptali durumunda veya belirlenmiş aidat/bağış miktarının hatalı ödendiği durumlarda AFLD Sekreterliği ile irtibata geçerek ödemenin iptali veya düzeltmesi talep edilebilir. Bu durumda AFLD'nin uygun bulması durumunda ödemenin iptali/iadesi yapılır. Bu gibi durumlarda AFLD Sekreterliği ile irtibata geçiniz.

Bu şartları kabul edip

 


Ankara Fen Liselier Derneği (AFLD) iletişim bilgileri

 

Image result for visnelik odtü havuz

Sevgili Fen Liseliler, yüklerimizden kurtulmak için fırsatlar aradığımız bu güzel yaz mevsiminde, gelin havuz başında dost sohbetinde hep birlikte olalım, tanışalım, paylaşalım, hafifleyelim.

Lütfen rezervasyon yaptırınız.

Ayrıntılar....

"Türk ulusunun yaratılışına en uygun olan yönetim cumhuriyettir. Cumhuriyet düşüncede, bilgide, sağlıkta güçlü ve yüksek karakterli koruyucular ister. Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizlersiniz", Mustafa Kemal Atatürk.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı, AFL’’liler olarak, yine hep birlikte coşkuyla kutlayalım.

Ayrıntılar: