Fen Lisesi

  • can_ozler_evler
  • can_ozler_sardunya_1
  • can_ozler_sardunya_3
 
Açık artırma sona ermiştir. Tablo 3000 TL ile Semih Kumbasar'ın (FL70) olmuştur. Sevgili Semih Kumbasar’a teşekkür ediyor ve yeni tablosunun kendisine mutluluk getirmesini diliyoruz.
 
Sevgili Can Özler’in (FL70) Patchwork Sergisi 31 Ocak günü değerli sanatsever ve mezunların katılımıyla açıldı. Sergi 18 Şubat’a kadar Sardunya Resim Atölyesi’nde görülebilir.

Ayrıca Can Özler’in isteği üzerine, sergide yer alan eserlerden yukarda görseli verilen tablonun, geliri AFLİVA (Ankara Fen Liseliler Vakfı)’ya bağışlanmak üzere Facebook üzerinden açık artırmaya sunulmasına karar verildi.

Ayrıntılar....

Koşullar: Açık artırma Facebook üzerinde paylaşılmıştır. Facebook bağlantısı için BURAYI TIKLAYINIZ. Açık artırma teklif tutarını  paylaşımın altına yorum olarak yazarak yapılacaktır. Facebook kullanmayan teklif sahipleri tekliflerini başkaları aracılığıyla yorum olarak yazabilirler. Açık artırma sonuçlandığında en yüksek fiyatı veren kişi eseri almayı taahhüt etmiş kabul edilir ve iletişim bilgilerini bize iletir iletmez eser kendisine elden ya da kargo ile ulaştırılır. 

Açılış fiyatı: 2500 TL
Minimum artırma tutarı: 100 TL


Eser Bilgisi:
Eser Adı: Evler 
Teknik: Patchwork (Kırkyama)
Ebatlar: 48 cm x 83 cm (Çerçevesiz ölçü)
56 cm x 93 cm (Çerçeveli ölçü)


Süre: 1 Şubat-10 Şubat 2018 
(10 Şubat, saat 23:59’dan sonra verilecek teklifler dikkate alınmayacaktır)